Reklamacje i zwroty

ZWROTY

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, Klient dokonujący zakupu na odległość, ma prawo do odstąpienia umowy sprzedaży i zwrotu bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów. Jednak tylko w przypadku, gdy produkt nie był używany. A w przypadku płyt CD i DVD, jeśli nie zostały pozbawione fabrycznego opakowania, nie były kopiowane ani nie zostały w inny sposób zniszczone lub wykorzystane.

Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki z zamówionym Towarem.

Bezpośrednie koszty zwrotu Towaru ponosi Klient.

Instrukcja zwrotu towaru

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów, w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem należy poinformować sprzedawcę o decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Należy wypełnić formularz zwrotu zawierający oświadczenie o odstąpieniu od umowy i przesłać go na adres: zwroty@pokaszubsku.pl. W tytule wiadomości należy wpisać ZWROT oraz numer zamówienia.

Towar wraz z paragonem/fakturą oraz wypełnionym formularzem zwrotu należy odesłać na adres:

Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

REKLAMACJE

W celu zgłoszenia reklamacji należy wypełnić formularz reklamacji dostępny na stronie internetowej sklepu PoKaszubsku.pl i przesłać go na adres: reklamacje@pokaszubsku.pl. W tytule wiadomości należy wpisać REKLAMACJA oraz numer zamówienia.

Towar wraz z paragonem/fakturą oraz wypełnionym formularzem reklamacji należy odesłać na adres:

Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem oraz, że bezpośrednie koszty reklamacji Towaru ponosi Klient.

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni od dnia złożenia reklamacji Towaru. O wyniku rozpatrzenia reklamacji zostaną Państwo poinformowani SMS-em, droga mailową lub pisemnie. Dla celów usprawnienia procesu reklamacji Klient powinien przekazać Towar Sprzedawcy wraz z formularzem reklamacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *